Image Alt

Bulgaaria

Pakkumised

Kuldsed liivadVarna otselennud pühapäeviti 17.05.2022 – 28.08.2022

Võrratute randadega Golden Sands on sealse rannikuala elavaim kuurortlinn. Promenaadi ääres jagub rohkelt kohvikuid, restorane ja meelelahutust igas vanuses reisijatele. Üsna laiast hotellivalikust leiab nii soodsaid variante noortele kui ka parema tasemega peredele orienteeritud majutusvõimalusi.

Albena

Rahuliku rannapuhkuse veetmiseks koos perega jääb Kuldsetest liivadest vaid umbes 15km kaugusele kaunis Albena. Kuurordis on peale laia, vaikse ning lauge ranna ka veepark. Loodusesõpradel on võimalus rentida jalgrattad, külastada lopsakat Baltata looduskaitseala või matkata kuurordi põhjaosa müstilistes metsades.

Obzor

Varna ja Burgase vahel asuv väike ja rahulik Obzor sobib väga hästi perepuhkuseks, kuid miks mitte ka romantiliseks vahepalaks paaridele. Tegu on ühe vanema rannaäärse asulaga sealses piirkonnas, mille rajamist alustasid vanad kreeklased. Just seetõttu meenutab linnake ka praegu väga Kreeka külakesi. Lisaks kirevale ajaloole on Obzoris ka kaunis pikk liivarand.

PäikeserannikBurgase otselennud kolmapäeviti ja pühapäeviti 25.05.2022 – 07.09.2022

Bulgaaria suurimas ning elavaimas kuurortlinnas tegevusi ja avastamist igale maitsele. Noored peavad kindlasti lugu särtsakast ööelust, kuluurihuvilised saavad avastada lähedal asuvat Nessebari linna ja perepuhkuse teevad kindlasti meeleolukamaks vee- ja lõbustuspargid. Hotellivalik on samuti lai alates lihtsamatest apartement tüüpi hotellikestest lõpetades luksuslike kuurorthotellidega.

Nessebar

Imearmas Nessebari linn asub kohe Päikeseranniku külje all. Selles pisikeses linnas on kokku tervelt 42 kirikut, millest kõik ei ole küll säilinud, kuid ka nende varemed on endiselt muljetavaldavad. Tänaseks veel alles olevatest kirikutest toimib üks pühakojana ning teised kunstigaleriidena. Põneva ajalooga UNESCO maailmapärandisse kuuluv linn tasub kindlasti külastamist.

Pomorie

Bulgaaria Musta mere rannikuala suuruselt kolmas linn on juba iidsetest aegadest olnud kuulus mudaravi ja tervendavate mineraalveeallikate poolest. Ranna ja spaamõnude nautimisele lisaks on Pomorie suurepärane paik linnuvaatluseks, aasta jooksul võib seal näha üle 200 erineva linnuliigi.

ST. Vlas

Aktiivsest Sunny Beachist umbes 5km kaugusele jääb rahulikum St. Vlas külake, kus kohtuvad peene kuldse liivaga kaunis mererand ning võrratu Balkani mäestik. Üheks tõmbenumbriks on veel kindlasti jahisadam ning lai valik tegevusi aktiivsemale puhkajale. Piirkonna keskuses on palju poekesi, kaunite vaadetega kohvikuid ja restorane, mis sobivad ideaalselt mõnusa õhtu veetmiseks.

Hinna sisse kuulub:

edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast sihtkohta ja vastuvõtt lennujaamas

lennujaamatransfeerid (lennujaam – hotell – lennujaam)

valitud pikkusega puhkus Teie poolt valitud hotellis

toitlustus hotellis vastavalt valitud paketile

eesti-, vene- või inglisekeelse reisiesindaja teenused

NB!

Pakkumises olevate hindadega kohtade arv on piiratud (sh lennukohtade ja hotellitubade arv).

Reisipaketi maksumus võib muutuda vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele.