Image Alt

Montenegro

Pakkumised

Tivat otselennud esmaspäeviti ja reedeti 23.05.2022 – 19.09.2022

Kotori lahe südames asuv päikseline Tivat pakub palju avastamist. Põnev ajalugu, lummav loodus, kaunid rannad, rõõmsad kohalikud ja mõnus melu on vaid tagasihoidlik kokkuvõte sellest, mida kohapeal võib kogeda. Kui hing ihkab midagi pisut erilisemat, siis on Montenegro kindlasti sihtkoht, kus tasub ära käia.

Budva

Kunagine väike vaikne linnake Budva on tänaseks üks populaarsemaid kuurortlinnasid Montenegros. Kitsaste kõrvaltänavate ja rikkaliku ajalooga armas Budva vanalinn on kindlasti paik, mida külastada. Rannalembesele puhkajale on Budvas kokku üle kümne puhta ja kauni ranna, millest enamik on nn sinise lipu rannad. Õhtuseks meelelahutuseks sobib hästi rannapromenaad oma rohkete kohvikute, restoranide, baaride ja elava muusikaga.

Bečići

Budvast mõni kilomeeter eemal asub väike ja õdus Bečići linnake. Sobib pigem neile, kes soovivad olla kärarikkamast linnamelust pisut eemal ja nautida rannapuhkust. Montenegros üldiselt, ei ole palju hotelle, kus oleks ka pere pisematele tegevusi, kuid Bečićis asuv Iberostar Bellevue on tore erand.

Petrovac

Rahulikuma ja vabama õhkkonnaga idülliline Petrovac jääb lennujaamast umbes 40km kaugusele. Erinevalt teistest kuurortlinnadest ei ole seal lärmakat ööelu, kuid linnake ise on siiski elav. Parim aeg külastamiseks on juunis või septembris, suvisel ajal on seal rohkem turiste nagu mujalgi.

Hinna sisse kuulub:

edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast sihtkohta ja vastuvõtt lennujaamas

lennujaamatransfeerid (lennujaam – hotell – lennujaam)

valitud pikkusega puhkus Teie poolt valitud hotellis

toitlustus hotellis vastavalt valitud paketile

eesti-, vene- või inglisekeelse reisiesindaja teenused

NB!

Pakkumises olevate hindadega kohtade arv on piiratud (sh lennukohtade ja hotellitubade arv).

Reisipaketi maksumus võib muutuda vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele.