Image Alt

Yolotravel

Cooks Club Alanya 4* Türgi

Uskumatult tore on näha, kuidas üks hotell suudab iga korraga üllatada 🙂
Oma puhkust planeerides ma juba tean, et kui Cook’si minek siis 100% lõõgastus on garanteeritud. See ei ole minu jaoks lihtsalt hotell vaid pigem nagu “state of mind”, seal suudan alati ennast nii välja lülitada, et oleks justkui teisel planeedil.
⛱ Hotellil on ülimõnus privaatne ja teenindusega rannaala supertoredate ja abivalmis teenindajatega.

Toitlustus läheb samuti iga korraga paremaks, saab võtta nii HB kui AI paketti. Lõuna- ja õhtusöögiks on igapäevaselt vahetuv väiksem menüü ja lisaks natuke laiema valikuga menüü, mis kehtib põhimõtteliselt terve päeva ja AI puhul on hinna sees. Lisaks peaks nüüd saama broneerida ka Türgi õhtusöögi, mille käigus tutvustatakse natuke kohalikku rakikultuuri ja serveeritakse imemaitsvaid mereande. SOOVITAN!
🍹 Joogid on kvaliteetsed, suures osas import ning loomulikult teevad nad seal ka väga häid kokteile. Proovisime päris mitmeid erinevaid ja tõesti olid head.
Mais avavad nad täiesti tutika värskelt renoveeritud osa koos uue rannaäärse restoraniga. Õnnestus käia natuke ka nende menüüd degusteerimas ja päris kindlalt julgen väita, et sealne toit on üks paremaid mida siiani Türgi hotellides ja restoranides üldse olen saanud.
Tegu ei ole kindlasti tüüpilise Türgi või Alanya hotelliga, sealne atmosfäär on mõnus ja vaba, keegi kuidagi ei tüüta, teenindajad on toredad, naeratavad ja igati abiks.

You don't have permission to register