Image Alt

Hurghada

Pakkumised

Egiptuse reisi planeerimisel, nagu iga reisi puhul, tuleks alustada kuurordi valikust. Uskumatu küll, kuid Egiptuse kaks suuremat kuurortpiirkonda on küllaltki omanäolised. Lihtsaim näide võiks olla ehk snorgeldamise osas, kui otsustada Hurghada kasuks, siis need, kes ootavad värvikirevaid korallriffe peavad paraku pettuma. Samas jälle tasub Hurghada peale mõelda, kui soovida pisut rahulikumat ja natuke euroopalikku Egiptust, sellisel juhul oleks hea valida hotell näiteks El Gounas.

Hurghada – lennud kuni kolm korda nädalas alates 19.10.2021

Hurghada linnas on lugematul hulgal erineva tasemega hotelle. Võiks arvata, et kuna tegu on suurema keskusega, võib seal olla väga lärmakas, mis on tõsi, kui jalutada tänaval. Hotellid jäävad enamjaolt ranna ja tänava vahele ning kui hotellist nina välja ei pista, siis 

on edukalt võimalik ka rahulikku puhkust nautida. Valikust leiab nii kompaktsemaid linnahotelle kui ka suuremaid veeparkidega perehotelle.

El Gouna

Umbes 25km Hurghadast jääb üks mõnusamaid kuurorte El Gouna. Linnake on muu Egiptusega võrreldes justkui oaas keset kõrbe, linnamelu on rahulik ning kaupmehed ei ürita iga hinna eest enda juurde meelitada. Restoranide valikus leidub mitmeid euroopaliku menüüga kohti kuid, kes soovib kohalikke hõrgutisi maitsta, siis on ka selleks kõik võimalused olemas. Suur osa El Gouna hotelle on kõik hinnas toitlustusega ja kuuluvad Dine Around süsteemi, mille puhul saab käia einestamas peale oma hotelli restoranide ka teiste hotellide restoranides.

Sahl Hasheesh

Lennujaamast umbes 18km kaugusele jääb El Gounale pisut sarnane, kuid endiselt arengujärgus olev Sahl Hasheesh. Seal on valik häid hotelle, väike vanalinn ning ümbruses hulk saarekesi ja koralle, mis sobivad hästi snorgeldamiseks ja sukeldumiseks. Talvisel ajal on hea olla just selles piirkonnas kuna seal ei ole nii tuuline kui mujal.

Makadi Bay

Sahl Hasheeshist pisut edasi, umbes 30km Hurghadast asub kaunite liivarandadega Makadi Bay. Piirkond sobib hästi perepuhkuseks koos lastega, seal asub Egiptuse suurim veepark ning Mini Egypt muuseum, kus võib näha miniversioone Egiptuse olulisematest vaatamisväärsustest.

Soma Bay

Punase Mere ühed ilusamad liivarannad asuvad umbes 45km Hurghadast Soma Bays. Sarnaselt El Gounale proovitakse ka Soma Bays luua pigem euroopalikumat õhkkonnda. Hästi sobib piirkond veespordi harrastajatele, lisaks on seal 18-auguga golfiväljak, sukeldumiskeskus ja hobusetall.

Hinna sisse kuulub:

edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast sihtkohta ja vastuvõtt lennujaamas

lennujaamatransfeerid (lennujaam – hotell – lennujaam)

valitud pikkusega puhkus Teie poolt valitud hotellis

toitlustus hotellis vastavalt valitud paketile

eesti-, vene- või inglisekeelse reisiesindaja teenused

NB!

Pakkumises olevate hindadega kohtade arv on piiratud (sh lennukohtade ja hotellitubade arv).

Reisipaketi maksumus võib muutuda vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele.