Image Alt

Yolotravel

Hei! Mina olen Teele

Igas sõpruskonnas on mõni kogenud rändur, kes suudab leida parimad lennud, hotellid, restoranid jne. Ka mina olen juhuslikult üks neist. Kui olen sõpru reisile saatnud 7 aastat, siis ise reisinud ja välismaal elanud kauemgi. Varem eelistasin seljakotireise, kuid pärast pere loomist olen hakanud hindama pakettreise – nii on lihtsalt palju mugavam reisida. Annan sullegi soovitusi, kuidas paketist viimast võtta 😊

Päriselt personaalne nõu

Pakkumisi on ju sadu, mistõttu võtab erinevate pakettide võrdlemine tohutult aega. Kuid pilt internetis on kõigest pilt internetis ja Google võib anda vastuolulist infot. Kas hotelli läheduses on mõni pood? Kas seal pakutav kohv kõlbab juua? Kas basseinis on soe vesi? Neile ja paljudele teistele oma küsimustele saad minult alati vastuse, sest käin igal aastal läbi u 200 hotelli ja olen kohalike oludega kursis.

Kindel kvaliteeditempel

Mõni pakett on oma hinda auga väärt. Mõne hotelli puhul tuleb arvestada teatud puudustega. Kuna vaatan kõik päringud ise üle, võid olla kindel, et saad enne ostu tegemist kogu vajaliku info. Soovitan ainult häid hotelle, mida olen ise külastanud. Või mille kvaliteedis olen täiesti kindel.

Erisoovid on teretulnud

Ise kokku pandud seiklusreisid võivad osutuda väga kulukaks. Paketiga reisimine ei tähenda aga, et seiklustest loobuma pead. Leian igal juhul sinu seltskonnale sobiva valiku, vahet pole, kas soovite rannas lesida, loodust avastada, safaril seigelda või hoopis sportida. Kuna nende aladega tegelen ka ise, saad eriti väärt nõu juhul, kui soovid reisil surfata, sukelduda, tantsida või mängida golfi või tennist – aitan meeleldi!

Ootan sinu küsimusi

Hei! Mina olen Carmen

Armastan üle kõige vaheldust, eriti just reisimises, sest selle kaudu on võimalik õppida tundma erinevaid kultuure, kohalikku eluolu ning rikastada oma igapäeva uue muusika või kokakunstiga. Rõõmuga lahendan linnapuslesid, käin matkamas või pikutan palmi all. Siiani on mul õnnestunud külastada 24 erinevat riiki, millest mõned on saanud nagu teiseks koduks, kuhu igal ajal tagasi läheks. Lühikest aega olen elanud ja töötanud ka Kreeta saarel 4* hotellis.

Turismivaldkonnaga tutvumine

Turismivaldkonnaga sain rohkem tuttavaks pärast keskkooli, kui asusin õppima Kuressaare Ametikoolis turismikorralduse erialal. Sel ajal eksisteeris Tallinnas veel ka Eesti Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool ehk EHTE, seal võtsin kolmanda õppeaasta lisaks ning omandasin rakendusliku kõrghariduse turismi erialal. Pikalt olen töötanud klienditeeninduses, millest peaaegu 6 aastat Estravelis reisikonsultandina.

Maailma eri paigad

Töö turismi valdkonnas on äärmiselt põnev, see on viinud mind maailma eri paikadesse. Olen osalenud mitmetel õppereisidel populaarsetes puhkusepaikades nagu Türgi, Egiptus, Bulgaaria ja Tai, samuti mõnedes linnades nagu Varssav, Wroclaw ja New York ning läbi on tehtud ka Royal Caribbeani kruiis Barcelonast Rooma, maailma suurimal kruiisilaeval Symphony of the Seas.
Lisaks tööreisidele olen ka lõviosa oma puhkustest veetnud maailma avastades. Läbi on käidud suur osa Euroopa riikidest, samuti on põgusalt tutvust tehtud Venemaa, Tuneesia ja Mehhikoga. Laiemaid teadmisi oman Egiptuse, Türgi, Bulgaaria ja Kreeta saare suvituspiirkondadest ning Londonist, Budapestist, Dubrovnikust ja Istanbulist.

Kodumaa

Olen palju ringi reisinud ka mööda Eestit- meil on lugematul hulgal erinevaid võimalusi puhkamiseks, avastamiseks ja nautimiseks. Tean ja oskan soovitada põnevaid majutuskohti, meie parimaid spaasid ja toredaid paikasid Eesti kaardil, mida külastada.
You don't have permission to register