Image Alt

Yolotravel

Hei! Mina olen Teele

Igas sõpruskonnas on mõni kogenud rändur, kes suudab leida parimad lennud, hotellid, restoranid jne. Ka mina olen juhuslikult üks neist. Kui olen sõpru reisile saatnud 7 aastat, siis ise reisinud ja välismaal elanud kauemgi. Varem eelistasin seljakotireise, kuid pärast pere loomist olen hakanud hindama pakettreise – nii on lihtsalt palju mugavam reisida. Annan sullegi soovitusi, kuidas paketist viimast võtta 😊

Päriselt personaalne nõu

Pakkumisi on ju sadu, mistõttu võtab erinevate pakettide võrdlemine tohutult aega. Kuid pilt internetis on kõigest pilt internetis ja Google võib anda vastuolulist infot. Kas hotelli läheduses on mõni pood? Kas seal pakutav kohv kõlbab juua? Kas basseinis on soe vesi? Neile ja paljudele teistele oma küsimustele saad minult alati vastuse, sest käin igal aastal läbi u 200 hotelli ja olen kohalike oludega kursis.

Kindel kvaliteeditempel

Mõni pakett on oma hinda auga väärt. Mõne hotelli puhul tuleb arvestada teatud puudustega. Kuna vaatan kõik päringud ise üle, võid olla kindel, et saad enne ostu tegemist kogu vajaliku info. Soovitan ainult häid hotelle, mida olen ise külastanud. Või mille kvaliteedis olen täiesti kindel.

Erisoovid on teretulnud

Ise kokku pandud seiklusreisid võivad osutuda väga kulukaks. Paketiga reisimine ei tähenda aga, et seiklustest loobuma pead. Leian igal juhul sinu seltskonnale sobiva valiku, vahet pole, kas soovite rannas lesida, loodust avastada, safaril seigelda või hoopis sportida. Kuna nende aladega tegelen ka ise, saad eriti väärt nõu juhul, kui soovid reisil surfata, sukelduda, tantsida või mängida golfi või tennist – aitan meeleldi!

Ootan sinu küsimusi