Image Alt

Yolotravel

Teele Paalme

Hei! Mina olen Teele.

Igas sõpruskonnas on keegi, kes on kogenud reisija ja korraldaja, osates leida parimad lennud, hotellid ja restoranid. Olen juhuslikult üks neist. Olen saatnud sõpru reisile alates 2013 aastast. Olen ise reisinud ja välismaal elanud veelgi kauem. Varem eelistasin seikluslikke seljakotireise, kuid pärast pere loomist olen hakanud eelistama pakettreiside mugavust. Annan ka sulle soovitusi, kuidas pakettreisist maksimum võtta.
Personaalne nõu Reisipakettide valik võib olla tohutu, ning erinevate pakkumiste võrdlemine nõuab palju aega. Google võib anda vastuolulist teavet ning internetipildid võivad olla petlikud. Kas hotelli läheduses on pood? Kas kohv on kvaliteetne? Kas basseinis on soe vesi? Neile ja paljudele teistele küsimustele saad vastused minu käest, kuna külastan igal aastal umbes 200 hotelli ja olen kursis kohalike oludega.
Kvaliteedi kindlus Mõned paketid on oma hinda väärt. Mõne hotelli puhul tuleb arvestada mõningate puudustega. Kuna üle vaatan kõik päringud isiklikult, saad olla kindel, et omandad enne ostmist kogu vajaliku info. Soovitan ainult hotelle, mida olen ise külastanud ja mille kvaliteedis olen täiesti kindel.
Erisoovid on teretulnud Ise kokku pandud seiklusreisid võivad osutuda kulukateks, kuid pakettreisid ei tähenda, et peaksid seiklustest loobuma. Aitan sul leida sobiva valiku, olgu see rannas puhkamine, looduse avastamine, safaril seiklemine või sportimine. Kuna olen ka ise nende aladega kursis, saan pakkuda väärtuslikke nõuandeid, kui soovid reisil näiteks surfata, sukelduda, tantsida või mängida golfi või tennist.
Reisi nii palju kui võimalik ja kuhu iganes võimalik. Reisimine muudab sind ja sinu maailmapilti. See viib sind paikadesse, mis panevad sind hoolima asjadest, mida sa muidu ei märkaks, ja avastama asju, mis on sinust suuremad. Reisides avastad tõelisi seiklusi ja riske, mis võimaldavad sul kogu ülejäänud elu julgelt elada ja teisi julgustada hirmudest üle saama.

 

Tegevjuht, reisikonsultant
Mob: +372 5805 5223
teele@yolotravel.ee

Carmen Rannula

Hei! Mina olen Carmen

Armastan üle kõige vaheldust, eriti just reisimises, sest selle kaudu on võimalik õppida tundma erinevaid kultuure, kohalikku eluolu ning rikastada oma igapäeva uue muusika või kokakunstiga. Rõõmuga lahendan linnapuslesid, käin matkamas või pikutan palmi all. Siiani on mul õnnestunud külastada 24 erinevat riiki, millest mõned on saanud nagu teiseks koduks, kuhu igal ajal tagasi läheks. Lühikest aega olen elanud ja töötanud ka Kreeta saarel 4* hotellis.

 

Turismivaldkonnaga tutvumine

Turismivaldkonnaga sain rohkem tuttavaks pärast keskkooli, kui asusin õppima Kuressaare Ametikoolis turismikorralduse erialal. Sel ajal eksisteeris Tallinnas veel ka Eesti Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool ehk EHTE, seal võtsin kolmanda õppeaasta lisaks ning omandasin rakendusliku kõrghariduse turismi erialal. Pikalt olen töötanud klienditeeninduses, millest peaaegu 6 aastat Estravelis reisikonsultandina.

 

Maailma eri paigad

Töö turismi valdkonnas on äärmiselt põnev, see on viinud mind maailma eri paikadesse. Olen osalenud mitmetel õppereisidel populaarsetes puhkusepaikades nagu Türgi, Egiptus, Bulgaaria ja Tai, samuti mõnedes linnades nagu Varssav, Wroclaw ja New York ning läbi on tehtud ka Royal Caribbeani kruiis Barcelonast Rooma, maailma suurimal kruiisilaeval Symphony of the Seas.
Lisaks tööreisidele olen ka lõviosa oma puhkustest veetnud maailma avastades. Läbi on käidud suur osa Euroopa riikidest, samuti on põgusalt tutvust tehtud Venemaa, Tuneesia ja Mehhikoga. Laiemaid teadmisi oman Egiptuse, Türgi, Bulgaaria ja Kreeta saare suvituspiirkondadest ning Londonist, Budapestist, Dubrovnikust ja Istanbulist.

 

Kodumaa

Olen palju ringi reisinud ka mööda Eestit- meil on lugematul hulgal erinevaid võimalusi puhkamiseks, avastamiseks ja nautimiseks. Tean ja oskan soovitada põnevaid majutuskohti, meie parimaid spaasid ja toredaid paikasid Eesti kaardil, mida külastada.

 

Vanemreisikonsultant
Mob: +372 515 8770
carmen@yolotravel.ee

Stella Rein

Reisikonsultant
mob:+373 51998622
stella@yolotravel.ee

Janika Taidema

Reisikonsultant
Mob: +372 5657 0035
janika@yolotravel.ee

Ootame teie küsimusi

You don't have permission to register