Image Alt

Hurghada The Old Palace Sahl Hashees 5*

Hurghada The Old Palace Sahl Hashees 5*

Piirkond on tõesti selline uus rajatav, vist 10 valmis ja töötavat hotelli ja 20 ehitamisel. Kuskil 5 aasta pärast võib väga uhke kant olla! Praegu on poolsaare tipust kuni Makadi külje alla rajatud promenaad, 12 km, mida mööda sõidavad igasugu naljakad, nagu golfiautode baasil tehtud elektrisõidukid, erinevad autod, bussilaadsed sõidukid, isegi külgkorviga mootorrattad. Tunni hind 20-25 € ja rahvas kasutas! Võimalus rendida tõukse ja jalgrattaid. Promenaadi ääres on natuke ka kauplusi. On ka sadam, kus saab laevade peale, s.h. klaaspõhjaga ja otse merereisi võtta.

Hotell parim mugavust armastavale keskealisele turistile. Hoone ja territoorium ei ole väga suur, elasime korpuse keskel, rand a150 m . Väike nn lastebassein, köetav, eal sulistasid peamiselt kohalikud lastega. Suur bassein nagu ujula mõõtudega, aga et oli külm, siis sinna tekkisid ujujad alles  viimastel päevadel.

Territoorium ilus, hoolitsetud, nn petuuniate hooaeg, et kõikjal levis petuunia aroom. 

toad täiest korrektse ehitusega, mööbel töötas, voodipesu korralik. Vist selle UAI – ga saime iga päev väikseed cocad ja fantad, vesi oli 2 l toas kogu aeg, tee, lahustuv kohvi, korralik veekeetja, korralik telekas , korralik š€if.

Söök oleks vast 2-nä’dalase puhkuse korral natuke igavaks läinud. sellist erilise eksootilisi asju polnud, eraldi grillimine, eraldi lamba-loomaliha -pardipraad. Aga väga maitsvad, maiused-koogid, nagu ikka. Ja võtsime ka kaks AI-ga kord 7-p puhkuse jooksul tasuta  a la carte restoranikülastust. Brasiilia oli huvitav, Itaalia natuke vähem. Muideks , hotellis pakutav alkohol on aus, kangel ikka kraadid tunda ja väga hea punane vein, mingi täiesti  tünnivein, saime aru. Ja napsu küsid, ei koonerdata, kasutatakse neid tugevaid plastikkaase, seesruumides ilusaid klaase. Jäätis vist oli rannas õhukese plastitopsi sees. Kohvi isegi joodav, cappucino täiesti joodav. (ma olen kohvi suhtes niruja!).

Teenindus. mis siin salata, respat moosisime kommikarbiga, teenijad said “palgale võetud” nii dollari kui Kalevi valge šokolaadiga …ja elasime nagu kuninga kassid, Samas käis kogu aeg selline kena naljaviskamine, meil oli ju 3 naist ja “sultan”, väga sõbralik. Toakoristajast rannapoisini välja. Muideks esmakordselt oli äraminemisel selline keiss, et sõbrants jättis kaks paari vanu kingi tuppa maha, kohvripoiss tuli ja küsisis endale ja enne äraminekut tuli talle selline vabast stiilis kiri kirjutada, et me tõesti jätsime Ibrahimile kingad ja deodorandi kingituseks. Et kontroll töötajate üle on range.

Hotellis on lift (kolm korrust). On paar shopping putkat, hädakorral saad oma halvaad sealt kätte. on vene-ingliskeelne reisiesindaja,. 

Ekskursioonidele minemisel ainuke, et viimane rivis… Käisime Hurghada linnaekskursioonil ja meie jaoks oli esimene ja viimane tund hotellide ustega tutvumine. 

Samas rentisime neljale 5 t kasutamiseks hotelli takso, korralik KIA, hind 35 €. Täiesti mõistlik, auto ootas. Käisime ära akvaariumis ja Senzo Mallis (!). Tahtsime ka Hurghada muuseumi, aga seal 13.-17. päeval siesta! Mõistlik oleks isegi ennem netist piletid ära osta, sain isegi bookingus bronni tehes -15%, sest akvaariumi pilet välismaalasele on 32 dollarit!

Ja rand. ilus lai, liiv, tuulevarjudega kvaliteetsed plastikvoodid, väga kenad suured värsked rannarätikud. Koralli on 1 mätas, 2 m pikk  ja 10 lahjat kala… Lastega peredele ei soovita, meri läheb 5 sammuga kuskil üle meetri sügavaks. Meie laheotsas tõus ja mõõn oli vähemärgatav, lahesuus oli ikka õhtul sopp veest väljas.

Animaatorid kenad noored , nagu ikka, tegutsesid , võimlesid, tantsisid, noolemäng, petang jms. Olid ka õhtused showd hotellis sees. 

Ühesõnaga, mugav laisk puhkaja, kes ootab oma teenindamist ja naudib sööki-jooki, võib-olla ka merereisi. Ahjaa, paar õhtut tehti rannas grilli, sellist burgeriga. Basseinibaarist sai jäätist, muid snäkke ka.

Igal juhul soovitan! Aga lastega hakkaks vist igav, min gi väike mänguväljak oli. 

Rannas kuulsime isegi soome keelt. Itaalia, palju saksat, palju kohalikke, inglise, prantsuse ja arvatavasti Balti venet. Eestlastest tuli hotelli TEZ-iga üks noorte seltskond, kellega olin ennem FB-s suhelnud. Esimeste päevadega olid ka nemad rahul.

You don't have permission to register