Image Alt

Sharm el Sheikh Rixos Premium Seagate 5*

Sharm el Sheikh Rixos Premium Seagate 5*

Oleme tagasi ja reis oli väga vahva! Hotell oli suurepärane – nii puhas, läbimõeldud ja no mega suur! Perepuhkuseks ülimugav variant ja meie hinnangul hinna ja kvaliteedisuhe paigas.

 

Aitäh Carmen, et oled oma töös nõnda tähelepanelik ning põhjalik ja mul on hea meel, et valisime Yolo Traveli. On tunda, et see, et olete pisem büroo kui Eesti suurtegijad, on vaid teie kasuks, sest suudate oma tööd teha selliselt, et klient ei tunne end vaid numbrina kuskil anonüümsete reisile minevate turistide nimekirjas 🙂 Mul on varasemalt kogemus Novatoursiga, kellega oleme 5-6x Kreetal käinud ja erinevus on suur 🙂 Et see motiveeritus ja armastus oma töö vastu Teil ei raugeks! 🙂 Aitäh toreda kogemuse eest! 

 

Jäime reisiga väga-väga rahule. Minu õe perele oli see esmakordne reisikogemus ja mul on hea meel, et valisime hotelli mis oli just nii hea tasemega. See jättis neile mõnusa esmakordse mulje reisimisest 🙂 Meie lapsed vaatavad ka iga päev reisil tehtud jäädvustusi ja meenutavad kui vahva seal ikka oli 🙂 

 

Hotelli kohta võib-olla nii palju, et hea oleks olnud teada, et kui tahta minna mõnda teise restorani peale buffee, mis on ilma reserveeringuta, tuleks reserveeringuga kohta minemiseks bronn teha kohe reisi esimesel päeval. Siis on lootust, et saab aega sööma minekuks valida ja olla kindel, et üldse saab laua. Me mõtlesime, et teeme sama päeva hommikul bronni aga kõik kohad olid täis ja saime kahe päeva pärast laua. 

 

Seal hotellis oli kõik olemas –  hambaharjad, vatipadjad, vatitikud, pesemisvahendid, puhas pudelivesi igal pool, külmikuid täideti iga päev hea ja paremaga (cocad, fantad, veinid, õlled, šokolaadid, krõpsud). Lastealal külmikud kõrrejookidega, õhtuti popcorn, jäätis. Söök ja jook oli üleüldse hotellis väga hea ja ma ise esimest korda Egiptuses olnuna olin üllatunud, et sellised meile tuttavad joogid hinnas olid. 

 

Lastele oli omaette elamus, et golfiautod bussidena pidevalt hotelli alal ringi sõitsid ja nendega sõit oli nende üks lemmiktegevusi. Nendega veeparki ja tagasi saamine oli samuti väga mugav ja kiire, mõni minut sõitu ja kohal. Veepargi alal on ka lõunasöögiks toitlustus, nii et seal sai mugavalt terve päeva veeta, ilma et oleks pidanud vahepeal söömiseks tagasi peahoonete juurde sõitma. 

You don't have permission to register