Image Alt

Türgi Kirman Hotels Arycanda De Luxe 5*

Türgi Kirman Hotels Arycanda De Luxe 5*

Lapsed nautisid täiega! Meie ise saime samuti mõnusalt puhata.

Seega tõesti südamest suur aitäh Sulle Carmen, et võtsid selle aja ning minuga nii palju alguses kaasa mõtlesid ja pakkusid erinevaid lahendusi. Tulemus oli super! Meile mõlemale hakkas jälle Türgi meeldima. See hotell on super väikestele lastega peredele. Eriti on mõeldud beebidele minu meelest. Ma pole enne sellist asja näinud, kõik on nii mugavaks tehtud. Tuppa on võimalik tellida endale pudelisoojendaja mis töötab ülihästi ja samuti ka walkie talkied, mis on beebiga jumala head asjad. Tõesti! 

Meie igatahes pruunid, puhanud ja väga õnnelikud  Järgmist reisi planeerides, tean kohe kuhu pöörduda. Aitäh!

 

Esiteks mega head lennuajad ja esimene kord Turkishiga lennata. Väga mõnus ja lastel oli samuti hea rahulik midagi vaadata tahvlitest. Minul ja mehel kui pikkadel inimestel oli normaalselt jalaruumi. Võtsime eratransfeeri mis oli samuti väga hea valik ja sai kiirelt kohale. Täielik taevakingitus oli see, et tagasitee piletid saime äriklassis. Ruumi mõnusalt, hea teenindus. Beebile saime eraldi voodi, seega minu käed ei olnud surnud ja sain ise ka rahus istuda. Me pole keegi enne äriklassis lennanud, kuid see oli seda täiega väärt ausalt! Samuti sai äriklassis kasutada netti, mis oli ka uudne kogemus 😀 

 

Hotellis ootas meid väga mõnus vastuvõtt. Jõudsime kohale vist 11-12 ajal ja saime toa 30 min jooksul. Staff oli väga sõbralik, pakkus meile kõike head ja paremat. Lastele mingi väikene kingitus, mis mu kuue aastase silmad kohe särama lõi. Saime toa kätte, Land view, kuid meile sobis. Mõnusalt ruumi, lastel eraldi vannituba, akent küll selles toas polnud, kuid neil oligi hea rahulik magada. 

Saime minna esimesel päeval peale toa saamist kohe lõunat sööma. Tavaliselt on Kreeka ja Hispaania saarte hotellides olnud lõuna valik selline kehvemapoolne, kuid Kirmanis oli lihtsalt super valik! Õhtusöögis ei pidanud samuti pettuma. Ma pole vist mitte kunagi ühelgi reisil nii saanud läbi, et friikaid ei sööks. Seekord ei võtnud meist mitte keegi friikaid, sest nii palju värsket valikut oli. Isegi lapsed sõid pastasid ja salateid, sest need olid nii kutsuvad ja värsked. Toidul ei olnud mingeid imelikke kõrvalmaitseid, mis tavaliselt võib olla. Me oleme üpris pirtsakad sööjad, aga see hotell lihtsalt ületas meie kõigi ootusi. Mega head toidud! 

 

Teine suur pluss oli kokteilid nii alkoholiga kui ka ilma ja lobby baaris olid kõige paremad lihtsalt! Tõesti, ilusa välimusega ja väga hoolikalt tehtud. 

Veepark. Meile väga meeldis. Järgmine kord vb tahaks isegi suuremat, aga seekord oli piisav ja me kõik lustisime seal. Veepark oli avatud 10-12 ja 14-16. 

 

Lasteala. Kuni 7 aastastele oli tegevust. Sellistele 8-10 aastaste jaoks on tegevus puudu. Mul tüdruk igatahes käis erinevates tundides. Klaasimaalimine, bowling, näomaaling, türgi keele tund ja kindlasti midagi veel. Lastealal on beebidele olemas toitu ja erinevad Aptamili piimasegud. See on mega suur pluss. Mul sai näiteks kaasa võetud piimasegu otsa ja nii mugav oli sealt võtta. 

Restoranis on avatud 24h beebitoidu osa, ehk kui sul saab otsa midagi keset ööd, siis saab sinna võtma minna. Piimasegud ja püreed näiteks.Hotellis olemas pood, kus kõik vajalik saadaval. Ise pidin korra mähkmeid ostma. Väga mugav.

10min jalutuskäigu kaugusel on suur turg ja 15min kaugusel suur outlet pluss turg. 

You don't have permission to register